[vc_row][vc_column][mk_fancy_title tag_name=”h1″ color=”#433d60″ size=”31″ font_weight=”300″ txt_transform=”uppercase” letter_spacing=”2″ font_family=”none”]PUNKT PRZYJMOWANIA WNIOSKÓW O LEGALIZACJĘ POBYTU CUDZOZIEMCÓW[/mk_fancy_title][mk_divider style=”thin_solid” divider_width=”custom_width” custom_width=”34″ align=”left” thin_single_color=”#d7df21″ thickness=”4″ margin_top=”0″][vc_column_text]Uprzejmie informujemy, że wniosek o legalizację pobytu cudzoziemca w sprawie uzyskania przez cudzoziemca zezwolenia na zamieszkanie na pobyt czasowy, można składać w Punkcie Przyjmowania Wniosków działającym w Centrum Wielokulturowym. Punkt prowadzony jest przez Urząd m.st. Warszawy.

W celu złożenia wniosku o legalizację pobytu należy wcześniej zarezerwować wizytę telefonicznie pod numerem 22 32 58 900, czynnym od poniedziałku do piątku, w godz. 9.00-12.00.

Punkt czynny jest od poniedziałku do piątku, w godz. 9.00-17.00.

Na umówioną wizytę wchodzimy bez wezwania. Wizyta przepada po 10 minutach od umówionej godziny.

Każdy wniosek o legalizację pobytu cudzoziemca wymaga rezerwacji odrębnego terminu wizyty.

Punkt nie przyjmuje wniosków o pobyt stały i rezydenta długoterminowego UE, które należy składać w Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie przy ul. KRUCZEJ 5/11 (wejście E). Więcej informacji na stronie Urzędu.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]