Warning: A non-numeric value encountered in /home/users/olczak_prohumanum/public_html/centrumwielokulturowe.waw.pl/wp-content/themes/cw_waw_pl/framework/helpers/wp_head.php on line 241

Warning: A non-numeric value encountered in /home/users/olczak_prohumanum/public_html/centrumwielokulturowe.waw.pl/wp-content/themes/cw_waw_pl/framework/helpers/wp_head.php on line 242

PUNKT PRZYJMOWANIA WNIOSKÓW O LEGALIZACJĘ POBYTU CUDZOZIEMCÓW

Uprzejmie informujemy, że wniosek o legalizację pobytu cudzoziemca w sprawie uzyskania przez cudzoziemca zezwolenia na zamieszkanie na pobyt czasowy, można składać w Punkcie Przyjmowania Wniosków działającym w Centrum Wielokulturowym. Punkt prowadzony jest przez Urząd m.st. Warszawy.

W celu złożenia wniosku o legalizację pobytu należy wcześniej zarezerwować wizytę telefonicznie pod numerem 22 32 58 900, czynnym od poniedziałku do piątku, w godz. 9.00-12.00.

Punkt czynny jest od poniedziałku do piątku, w godz. 9.00-17.00.

Na umówioną wizytę wchodzimy bez wezwania. Wizyta przepada po 10 minutach od umówionej godziny.

Każdy wniosek o legalizację pobytu cudzoziemca wymaga rezerwacji odrębnego terminu wizyty.

Punkt nie przyjmuje wniosków o pobyt stały i rezydenta długoterminowego UE, które należy składać w Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie przy ul. KRUCZEJ 5/11 (wejście E). Więcej informacji na stronie Urzędu.

pl_PLPolish

Zapisz się!

Chcę otrzymywać newsletter
(Możesz wypisać się w każdej chwili)