Warning: A non-numeric value encountered in /home/users/olczak_prohumanum/public_html/centrumwielokulturowe.waw.pl/wp-content/themes/cw_waw_pl/framework/helpers/wp_head.php on line 241

Warning: A non-numeric value encountered in /home/users/olczak_prohumanum/public_html/centrumwielokulturowe.waw.pl/wp-content/themes/cw_waw_pl/framework/helpers/wp_head.php on line 242

KTO? Centrum Wielokulturowe

CO? 280 m2 powierzchni

DLA KOGO? Dla wszystkich, którzy chcą zorganizować wydarzenie, które promuje wielokulturowość oraz integrację sąsiedzką. Dla osób prywatnych, organizacji pozarządowych, szkół i instytucji, inicjatyw nieformalnych etc…

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszych sal. Łącznie dysponujemy 280 m2, z czego 160 m2 znajduje się na parterze, a 120 m2 na piętrze. Parter to duża otwarta przestrzeń, w której możliwa jest jednocześnie jedna impreza, ale mogąca pomieścić nawet 100 osób, równolegle na piętrze mogą odbywać się jednocześnie trzy wydarzenia, piętro to przede wszystkim sale warsztatowe.

PARTER

UKRAINA

Sala Ukraina to 110 m2 do Waszej dyspozycji. Sala może pomieścić do 100 osób. Posiada scenę, więc możliwe są tu większe wydarzenia – spektakle, koncerty, konferencje, chociaż doskonale też sprawdza się podczas lekcji wielokulturowych, warsztatów sąsiedzkich i innych spotkań. Sala wyposażona jest w rzutnik, ekran oraz nagłośnienie, więc doskonale sprawdza się przy projekcji filmów (sala wyposażona jest także w notebook’a). W sali znajdują się krzesła, stoły i wygodne ławy. Sala sąsiaduje z kącikiem Atlas Kulinarny, gdzie można zorganizować catering. Na Wasze życzenie udostępniamy warniki oraz naczynia.

WARSZAWA

Sala Warszawa to 50 m2 do Waszej dyspozycji po godzinie 17. Sala Warszawa bezpośrednio sąsiaduje z Punktem Przyjmowania Wniosków o Legalizację Pobytu Cudzoziemców i do godz. 17 pełni rolę poczekalni. W sali na stałe znajduje się kącik dla dzieci z zabawkami, grami i kolorowankami. Przestrzeń doskonale nadaje się na animacje dla dzieci lub spotkania przy stolikach.

PIĘTRO

Piętro to dwie sale warsztatowe i dwa biura do Waszej dyspozycji o łącznej powierzchni 120 m2. W przestrzeni piętra mogą odbywać się trzy wydarzenia jednocześnie. Poniżej znajdują się opisy poszczególnych sal.

SOMALIA

Sala Somalia to 60m2 do Waszej dyspozycji. Może pomieścić do 40 osób. Wyposażona  w rzutnik, ekran, nagłośnienie, flipchart, PC. W sali znajduje się wykładzina, istnieje możliwość dostawienia krzeseł składanych. Sala doskonale sprawdza się na warsztaty, próby teatralne i spektakle.

ERYTREA

Sala warsztatowa Erytrea to 35 m2 do Waszej dyspozycji. Sala może pomieścić do 25 osób. Wyposażona jest w stoły i krzesła oraz rzutnik, ekran, nagłośnienie, flipchart. Doskonała na warsztaty i spotkania robocze w większym gronie.

MIKROBIURA - WIETNAM I PERU

Większe z biur- Wietnam to 20 m2 do Waszej dyspozycji, mniejsze – Peru – 10 m2. Biura mieszczą odpowiednio do 10 i do 5 osób. Przeznaczone na konsultacje, doradztwo oraz spotkania robocze w niewielkich grupach.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO REZERWACJI PRZESTRZENI CENTRUM.

Zapraszamy do rezerwacji sal na Wasze wydarzenia, które mogą odbywać się od godz.9.30 do 19.30. Tutaj znajdziecie

FORMULARZ REZERWACJI.

pl_PLPolish

Zapisz się!

Chcę otrzymywać newsletter
(Możesz wypisać się w każdej chwili)