Wykład o dialogu – w ramach akcji „Miejsca, które łączą” oraz spacer po Centrum Wielokulturowym z prezentacją.

Serdecznie zapraszamy do Centrum Wielokulturowego w Warszawie, na bezpłatne spotkanie organizowane w ramach inicjatywy „Miejsca, które łączą”, na którym planujemy prezentację oferty Centrum i mini-wykład o dialogu międzykulturowym.

Data: 23 października (wtorek) godz. 15.00-16.30

Celem spotkania jest przybliżenie uczestnikom działań oraz możliwości, jakie stwarza współpraca z Centrum oraz promocja postaw pro-dialogowych i dyskusja wokół dialogu międzykulturowego.

…………………………………

Spotkanie poprowadzą:

Małgorzata Sójka i Iwona Kozieja-Grabowska

Więcej o prowadzących:

Iwona Kozieja-Grabowska

Praktyk i facylitator dialogu, trener kompetencji miękkich, mediator. Przez wiele lat pracowała  w międzynarodowych koncernach odpowiadając m.in.za komunikację. Promuje dialog w Polsce, pisze, publikuje, prowadzi badania oraz liczne spotkania, wykłady i warsztaty.

Posiada unikalne umiejętności i kompetencje nabyte m.in. podczas warsztatów prowadzonych przez Nansen Center for Peace and Dialogue z Norwegii oraz Dialogos z USA. Organizacji, promujących dialog na świecie. Bogate doświadczenia i praktyka trenerki pozwoliły jej na stworzenie warsztatów i szkoleń dialogowych w Polsce, biorąc pod uwagę uwarunkowania lokalne.

Małgorzata Sójka

Pracownica Centrum Wielokulturowego, specjalistka wielokulturowa, animatorka wielokulturowa, trenerka antydyskryminacyjna, politolożka, dziennikarka. Prowadzi stronę Centrum oraz koordynuje jego obecność w social media, a także reprezentuje Centrum na zewnątrz.

Spotkanie otwarte

….

Po spotkaniu warto zostać na promocję książki „Stolica wielu kultur”.

Data

paź 23 2018

Czas

15:00 - 16:30

Lokalizacja

sala: Ukraina - parter

Organizator

Centrum Wielokulturowe
Skip to content