Warning: A non-numeric value encountered in /home/users/olczak_prohumanum/public_html/centrumwielokulturowe.waw.pl/wp-content/themes/cw_waw_pl/framework/helpers/wp_head.php on line 241

Warning: A non-numeric value encountered in /home/users/olczak_prohumanum/public_html/centrumwielokulturowe.waw.pl/wp-content/themes/cw_waw_pl/framework/helpers/wp_head.php on line 242

Wsparcie i pomoc w czasach covid-19 – spotkanie on line

#miesiacpck #bądźbezpieczny #PCK #PolskiCzerwonyKrzyż

Za nami ponad dwa miesiące izolacji, wiele tygodni strachu i niepewności, przepełnionych złymi wiadomościami ze świata. Zmęczeni jesteśmy ograniczeniami, zmęczeni jesteśmy ciągłym niepokojem. Musimy naładować baterie, by mieć siłę na dalsze działanie, z poszanowaniem zasad, dzięki którym wirus nie dotyka nas oraz najbliższych.

Nie wiemy jak Wam, ale nam nic nie ładuje baterii tak efektywnie, jak świadectwo ludzkiej dobroci i solidarności, która sprawia, że pomimo ciężkich czasów, możemy wierzyć w siłę serc bijących dla innych.

Dlatego 30 maja przypomnimy sobie o aktach serdeczności i życzliwości, o dobrych praktykach, które zostały podjęte w Polsce i na świecie dla wspólnej i solidarnej walki ze skutkami epidemii.

 

MATERIAŁY NA WYDARZENIU NA FB

 

 

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter Centrum. 

Data

maj 30 2020

Czas

11:00 - 14:00

Lokalizacja

Centrum Wielokulturowe on line

Organizator

Centrum Wielokulturowe i PCK
pl_PLPolish

Zapisz się!

Chcę otrzymywać newsletter
(Możesz wypisać się w każdej chwili)