Wielokulturowy Krąg Kobiet – mapa marzeń

Zapraszamy serdecznie do naszego Kręgu. Czemy Krąg? Bo w kręgu nikt nie jest wyżej, ani niżej, wszystkie jesteśmy równe i tak samo ważne.

Możesz do nas dołączyć w każdej chwili, by poczuć siostrzane wsparcie, korzystać z naszych doświadczeń i dzielić się własnymi.

Lubicie porządki? Zazwyczaj bardzo lubimy porządek, ale porządki już nie koniecznie 😉 Zapewniamy, że podczas naszego sprzątania nie zmęczysz się wcale, bo zrobimy sobie wspólnie trochę wiosennych porządków w głowie 🙂

W ten poniedziałek porozmawiamy o marzeniach. No właśnie – marzenia, czy cele do realizacji, plany? Jak je urzeczywistniać? Warto marzyć, a może to odrywa nas od rzeczywistości?

Wykonamy nasze „mapy marzeń”, kolaże które pomogą nam uporządkować nasze pragnienia i plany.

„Technicznie rzecz biorąc, mapa marzeń to kolaż, który tworzymy z różnych materiałów. Mogą to być zdjęcia, ilustracje, fragmenty gazet – wszystko to, co w symboliczny sposób reprezentuje to, o czym marzysz. Kiedy przygotowujesz swoją mapę marzeń, podczas twórczego procesu przygotowywania tego, co się na niej znajdzie, dokonujesz precyzowania swoich marzeń, zatem robisz krok w kierunku ich urzeczywistnienia.” definicja pochodzi ze strony https://technikikwantowe.pl/

Będziemy miały kolorowe gazety, papiery, ale jeśli macie jakieś ilustracje czy inne materiały, które wydają się Wam ważne – koniecznie je ze sobą zabierzcie.

Do zobaczenia!

Data

maj 08 2023

Czas

17:30 - 19:30

Lokalizacja

sala: Ukraina - parter

Organizator

Centrum Wielokulturowe
Skip to content