Warning: A non-numeric value encountered in /home/users/olczak_prohumanum/public_html/centrumwielokulturowe.waw.pl/wp-content/themes/cw_waw_pl/framework/helpers/wp_head.php on line 241

Warning: A non-numeric value encountered in /home/users/olczak_prohumanum/public_html/centrumwielokulturowe.waw.pl/wp-content/themes/cw_waw_pl/framework/helpers/wp_head.php on line 242

Wernisaż wystawy „Ludobójstwo Ormian: Relacje na pierwszych stronach prasy światowej”

#miesiacpamieci #miesiacormian #ludobojstwoormian

Zapraszamy Was serdecznie na wernisaż wystawy „Ludobójstwo Ormian: Relacje na pierwszych stronach prasy światowej” w Centrum Wielokulturowym. Wernisaż uświetni wirtualne spotkanie z Samvelem Mkrtchianem, Ambasadorem Republiki Armenii w Polsce.

Pandemia to nie tylko życie wirtualne. Dlatego zapraszamy Was na stacjonarną wystawę, którą zobaczycie od 17 kwietnia, przechodząc warszawskim Placem Hallera. Właśnie tam będziecie mogli podziwiać okładki międzynarodowych czasopism traktujące o tragicznych czasach ludobójstwa Ormian, widoczne w witrynach naszych okien. Ludobójstwo rozpoczęło się w 1915 roku i pochłonęło ponad milion ofiar – zarówno mężczyzn, jak i kobiet, i dzieci. Turcja do dziś wypiera się tej zbrodni.

Wystawa zorganizowana została przez Fundację Armenian Foundation, a udostępniona przez Fundację Polsko-Ormiańską. Materiały użyte na wystawie pochodzą ze zbiorów Instytutu Ludobójstwa Ormian w Erywaniu.

Zapraszamy na WYDARZENIE NA FB

 

 

 

 

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter Centrum. 

Data

kw. 17 2021

Czas

12:00 - 14:00

Lokalizacja

Centrum Wielokulturowe on line

Organizator

Armenian Foundation (Fundacja Ormiańska)
pl_PLPolish

Zapisz się!

Chcę otrzymywać newsletter
(Możesz wypisać się w każdej chwili)