Na grafice tablica szkolna, a na niej kredą obrazek ściskajacych się dłoni w gescie powitania.

Warsztaty z rozwiązywania konfliktów w języku angielskim dla osób w wieku od 16 do 30 lat

Projekt „Fairtogether You(th) for peace” ma na celu zaangażowanie młodych aktywistów z Gruzji, Polski, Armenii i Niemiec w budowanie pokoju i aktywizm obywatelski na rzecz edukacji pokojowej i integracji młodzieży, szczególnie tej z historią migracji w Niemczech, Polsce, Armenii i Gruzji. Projekt finansowany jest przez program Erasmus+.
W ramach projektu organizujemy w dniach 11-12 lutego 2023 r. w Warszawie bezpłatny dwudniowy warsztat dla młodych osób (w wieku od 16 do 30 lat). Celem warsztatu jest wspieranie młodzieży w rozwijaniu umiejętności prospołecznych i pracy w zespole, pozytywnego obrazu siebie i strategii rozwiązywania konfliktów bez użycia przemocy.

Warsztaty Fairtogether przyczyniają się do zapobiegania przemocy, wzajemnego zrozumienia, aktywnego obywatelstwa, jak również do bardziej pokojowego współżycia w szkołach, klubach młodzieżowych i społecznościach.

Warsztat prowadzony będzie przez Miriam Krämer – trenerkę komunikacji międzykulturowej i edukacji globalnej. Miriam jest też trenerką AVP (Alternatives to Violence Project (AVP))

Miriam wspierana będzie przez polskich multiplikatorów projektu, którzy wzięli udział w szkoleniu w Bakuriani na przełomie października i listopada 2022 r.

 

 

Chcesz być na bieżąco? Zamów newsletter Centrum.

Data

lut 11 2023 - lut 12 2023

Czas

10:00 - 17:00
Skip to content