Warsztaty kulinarne z sąsiadami. Kuchnia nepalska. Wstęp wolny po rejestracji.

Zapraszamy na nasze drugie „Warsztaty Kulinarne z Sąsiadami”, które odbędą się we współpracy z Centrum Wielokulturowym. Tym razem przygotujemy pyszne Nepalskie dania z naszym instruktorem z Nepalu – Shephali. Po części warsztatowej wspólnie zjemy pyszną nepalską kolację, na której skosztujemy przygotowanych wspólnie potraw. Nie możemy się już doczekać, by zdobyć te nowe doświadczenia i miło spędzić czas. Jeśli interesujesz się kulturami i kuchniami świata, to jest to znakomita okazja na wymianę doświadczeń i spędzenie czasu w tolerancyjnej, wielokulturowej i sąsiedzkiej atmosferze.
Data: 03.03.2022
Godzina: 17:30
Miejsce: Centrum Wielokulturowe, Jagiellońska 54, 03-463 Warszawa (wejście od placu Hallera)
Zajęcia są bezpłatne.
OBOWIĄZUJE REJESTRACJA

ENG
You are invited to our second ”Cooking Workshop With Neighbours“ which will be held on with the cooperation of Centrum Wielokulturowe. This time we will prepare delicious Nepalese foods with our instructor from Nepal- Shephali. Afterwards we are going to have a nice Nepalese dinner where we will taste those dishes. We are looking forward to this workshop to have new experiences and enjoy.
If you are interested in different cultures and cuisines and want to have a nice intercultural atmosphere with new people while also spending time with the locals you are more than welcome.
Date: 03.03.2022
Time: 17:30
Place: Centrum Wielokulturowe, Jagiellońska 54, 03-463 Warsaw (entrance from Haller Square)
Free Entrance
Registration is required

 

 

 

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter Centrum. 


Data

mar 03 2022

Czas

17:30 - 19:30

Lokalizacja

sala: Ukraina - parter

Organizator

Centrum Wielokulturowe i Instytut Dialogu Dunaj
Skip to content