Warning: A non-numeric value encountered in /home/users/olczak_prohumanum/public_html/centrumwielokulturowe.waw.pl/wp-content/themes/cw_waw_pl/framework/helpers/wp_head.php on line 241

Warning: A non-numeric value encountered in /home/users/olczak_prohumanum/public_html/centrumwielokulturowe.waw.pl/wp-content/themes/cw_waw_pl/framework/helpers/wp_head.php on line 242
Na grafice tablica szkolna, a na niej kredą obrazek ściskajacych się dłoni w gescie powitania.

Warsztat w ramach projektu CONNECTION – współpraca miast na rzecz działań integracyjnych

Warsztaty w ramach międzynarodowego projektu CONNECTION – współpraca miast na rzecz działań integracyjnych, współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji (AMIF) oraz budżetu m.st. Warszawy.

Projekt zakłada opracowanie i implementację „wrażliwego na płeć” podejścia do działań integrujących cudzoziemców, co doskonale wpisuje się w kierunek rozwoju „miasta dla wszystkich”, miasta szczególnie przyjaznego dla jego najsłabszych mieszkańców, jakimi są także kobiety imigrantki.

Warszawa jest jednym z partnerów w projekcie i gospodarzem spotkania. W trakcie warsztatów chcemy przedstawić ciekawe inicjatywy pomocy skierowanej do osób uchodźczych.

Data

cze 01 2022 - cze 03 2022

Czas

09:30 - 15:30

Lokalizacja

sala: Erytrea I piętro

Organizator

Urząd m.st. Warszawy
pl_PLPolish
Grafika w kształcie serca w kolorach polskiej flagi. Biały kolor na góre czerwony kolor na dole.

Zapisz się!

Chcę otrzymywać newsletter
(Możesz wypisać się w każdej chwili)