Warning: A non-numeric value encountered in /home/users/olczak_prohumanum/public_html/centrumwielokulturowe.waw.pl/wp-content/themes/cw_waw_pl/framework/helpers/wp_head.php on line 241

Warning: A non-numeric value encountered in /home/users/olczak_prohumanum/public_html/centrumwielokulturowe.waw.pl/wp-content/themes/cw_waw_pl/framework/helpers/wp_head.php on line 242

Teatr Baj w CWW premiera spektaklu „Ile waży jabłko na Marsie?”

Spektakl „Ile waży jabłko na Marsie?” według scenariusza i w reżyserii Ireneusza Maciejewskiego to teatralna wyprawa w kosmos inspirowana wspomnieniami kosmonautów, na którą zaprosimy uczniów klas I-III.

Wraz z głównym bohaterem, 10-letnim Michałem Kwazarem, który pragnie polecieć na Marsa, widzowie staną się uczniami niezwykłej szkoły dla przyszłych kosmonautów, w której zapoznają się z zasadami termodynamiki, nauczą się stosować wzory Newtona w praktyce, dowiedzą się czym są czarne dziury, a także nauczą się nawigować w kosmosie dzięki znajomości geografii gwiazd. Przekonają się też, że podczas kosmicznych przygód niezbędna jest też bogata wyobraźnia.

W przedstawieniu zostaną wykorzystane proste doświadczenia fizyczne, chemiczne i sprawnościowe, w których będą mogli wziąć udział także uczniowie i nauczyciele.

 

WYDARZENIE ZAMKNIĘTE

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter Centrum. 

Data

wrz 18 2020

Czas

16:30 - 17:30

Lokalizacja

sala: Somalia I piętro

Organizator

Teatr BAJ
pl_PLPolish

Zapisz się!

Chcę otrzymywać newsletter
(Możesz wypisać się w każdej chwili)