Spotkanie podsumowujące projekt „Sieć Debiutów” Fundacji Atalaya

Projekt skierowany jest do młodzieży, opuszczającej pieczę zastępczą, mający na celu wsparcie 30 osób głównie z Warszawy w procesie usamodzielnienia poprzez budowanie długofalowych relacji, sieci wsparcia i uruchomienie działań samorzeczniczych.
Młodzież tworzy profil na Instagramie, sieciujący opuszczających pieczę i będący źródłem informacji oraz angażuje się w trzy wydarzenia, które umożliwią wniesienie ważnych dla nich tematów: interaktywny spektakl Teatru Forum i Teatru Playback oraz debatę młodzieżową, w których weźmie udział co najmniej 60 osób.
Proces uruchomienia działań samorzeczniczych wspierają warsztaty rozwojowe i kreatywne. Zapewniamy również stałą, indywidualną opiekę psychologiczno-coachingową dla każdego uczestnika i uczestniczki oraz comiesięczne spotkania grupa wsparcia.

W projekcie każdy uczestnik i uczestniczka zabierają głos w imieniu dzieci i młodzieży z domów dziecka, mówią o ważnych i często też trudnych sprawach, które dotyczą ich grupy, pokazują te trudności i szukają rozwiązań, również poza placówkami, dzielą się sukcesami i dobrymi praktykami.

 

 

 

 

 

 

Chcesz być na bieżąco? Zamów newsletter Centrum.

Data

kwi 19 2023

Czas

17:00 - 19:40

Lokalizacja

sala: Somalia I piętro

Organizator

Fundacja Atalaya
Skip to content