Prezentacja książki „Przez wypalenie”

13 kwietnia odbędzie się prezentacja nowej książki „Wyjście z wypalenia” autorstwa Leny Korsak, Ukrainki mieszkającej w Polsce. Ta powieść poświęcona jest problemowi wypalenia zawodowego. Czy ty lub wasi bliscy koledzy mieliście do czynienia z wypaleniem? Nie wiecie, jak z tego wyjść? W takim razie zapraszamy do przyjścia i zapoznania się z książką, która stanowi praktyczny przewodnik w tej sprawie.
Powieść „Wyjście z wypalenia” została napisana Leną Korsak z myślą o realnych ludziach, którzy czują się wypaleni. Badając wiele materiałów na ten temat, udało jej się przelać je na formę powieści. Zmieniając w życiu wielu zawodów w Ukrainie i w Polsce, autorka często obserwowała obok siebie ludzi cierpiących na wypalenie zawodowe. Napędzana chęcią pomocy ludziom, napisała powieść, która w łagodny sposób prowadzi czytelnika przez wszystkie etapy wypalenia i pokazuje różne przykłady. W powieści grupa ludzi różnych zawodów uczestniczy w projekcie wyjścia z wypalenia. Psycholog z innowacyjnym podejściem pomaga każdemu dostrzec swój własny sposób i starać się powrócić do normalnego życia.
Na prezentacji Lena Korsak zapozna uczestników z jej nową książką oraz opowie o historii jej powstania. Ponadto za pomocą gry testowej każdy uczestnik spotkania będzie mógł przeprowadzić test na wypalenie, posłuchać fragmentów książki i cieszyć się ciepłą, przyjazną atmosferą. Na prezentacji będzie możliwość zakupu książki w językach rosyjskim i ukraińskim.

Chcesz być na bieżąco? Zamów newsletter Centrum.

Data

kwi 13 2024

Czas

15:00 - 16:30

Lokalizacja

sala: Ukraina - parter

Organizator

Lena Korsak
Skip to content