Planszówki / Game board

Nic nie jest tak dobre na pochmurne jesienne popołudnie jak kubek ciepłej herbaty i… emocjonująca gra planszowa ze znajomymi. Zapraszamy więc wszystkich chętnych migrantów i lokalsów na Wielokulturowe Popołudnia z Planszówkami!

W tym tygodniu proponujemy klasyk: SCRABBLE, ale nie martwcie się o Ś, Ć, Ż, Ó, Ę i Ą, bo mamy dla was angielską wersję tej ponadczasowej planszówki. Ponoć w 53% domów w Wielkiej Brytanii jest jej przynajmniej 1 egzemplarz, więc również u nas nie mogło jej zabraknąć 😉 Kto za to nie grał jeszcze w OWARE lub będzie chciał przetestować resztę naszych gier, niech nie waha się tylko wpadnie do nas w czwartek o 16:00!

Planszówek mamy całkiem sporo do wyboru, ale jesteśmy również otwarci na Wasze propozycje. Jeżeli macie swoją ulubioną grę, ale nie macie z kim grać, to już wiecie kiedy wybrać się z nią do Centrum Wielokulturowego.

Będziemy się spotykać co tydzień w czwartki od 16:00 w sali ‘Warszawa’

Życie w wielkim mieście jest przytłaczjące szczególnie późną jesienią, dlatego czemu by nie poznać paru nowych ludzi, przy okazji dobrze się bawiąc?

Poza oczywistym miłym spędzaniem czasu w doborowym towarzystwie, na każdym spotkaniu postaramy się przybliżyć gry pod kątem ich wielokulturowości. Ich pochodzenia, zasad i historii.

Do zobaczenia!

BOARD GAMES 9 December, START from 4 p.m.

Nothing is as good for a cloudy autumn afternoon as a cup of hot tea and… an exciting board game with friends. We would like to invite all interested migrants and locals to the Multicultural Afternoons with Board Games!

This week we propose a classic: SCRABBLE, but don’t worry about Ś, Ć, Ż, Ó, Ę and Ą, because we have for you an English version of this timeless board game. Apparently 53% of UK homes have at least one copy of this game, so we couldn’t miss it either 😉 If you haven’t played OWARE yet or would like to try out the rest of our games, don’t hesitate to drop by on Thursday at 4pm!

We have quite a few board games to choose from, but we are also open to your recommendations. If you have your favourite game but no one to play it with, you already know when to come to the Multicultural Centre.

We will meet every week on Thursdays from 4 p.m. in room ‘Warsaw’

Life in the big city is overwhelming especially in late autumn, so why not meet some new people and have fun at the same time?

Apart from the obvious entertainment in excellent company, at each meeting we will try to introduce games from a multicultural perspective. Their origin, rules and history.

See you there!

 

 

 

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter Centrum.

Data

gru 09 2021

Czas

16:00 - 19:00

Lokalizacja

sala: Warszawa - parter

Organizator

Centrum Wielokulturowe
Skip to content