Warning: A non-numeric value encountered in /home/users/olczak_prohumanum/public_html/centrumwielokulturowe.waw.pl/wp-content/themes/cw_waw_pl/framework/helpers/wp_head.php on line 241

Warning: A non-numeric value encountered in /home/users/olczak_prohumanum/public_html/centrumwielokulturowe.waw.pl/wp-content/themes/cw_waw_pl/framework/helpers/wp_head.php on line 242

Otwarte zajęcia pokazowe AIKIDO – Aikido Tanren Dojo w Centrum Wielokulturowym – ODWOŁANE

Jeżeli chcesz poznać tradycyjną, Japońską sztukę walki Aikido, czyli sztukę harmonii i pokoju, poruszać się
i poćwiczyć w przyjaznej atmosferze, to zapraszamy na wspólny trening i pokaz w Centrum Wielokulturowym.
Chcemy zaprezentować Wam podstawowe ćwiczenia i techniki Aikido, oraz zachęcić do poszerzania widzi i umiejętności w tej dziedzinie.
Zajęcia poprowadzi Sensie Przemysław Gawroński, 5 dan Aikido Aikikai, Shidoin oraz członek zarządu Polskiej Federacji Aikido.
Na zajęcia zapraszamy w luźnych ubraniach, długie spodnie, najlepiej dresowych i koszulkach. Jeżeli ktoś posiada gi lub kimono, również będzie odpowiednie. Jest możliwość skorzystania z szatni na miejscu. Ćwiczymy boso na macie.
Zajęcia rozpoczną się krótkim wykładem o tym co to jest Aikido. Następnie przeprowadzimy trening trwający 1 godzinę. Na koniec pokażemy umiejętności bardziej zaawansowanych adeptów Aikido Tanren Dojo.
Więcej informacji na WYDARZENIU NA FB
UWAGA!!! Na zajęcia obowiązują zapisy :
FORMULARZ ZAPISU

Data

gru 11 2021

Czas

11:00 - 12:30

Lokalizacja

sala: Somalia I piętro

Organizator

Aikido Tanren Dojo
pl_PLPolish

Zapisz się!

Chcę otrzymywać newsletter
(Możesz wypisać się w każdej chwili)