„Praski Labirynt: Wielokulturowa Odyseja” to ekscytująca gra terenowa, która zabiera uczestników w podróż przez historyczną i kulturową mozaikę warszawskiej Pragi. Ta dynamiczna gra została stworzona z myślą o promowaniu różnorodności kulturowej i wzmacnianiu więzi między mieszkańcami oraz odwiedzającymi tę niezwykłą dzielnicę.

Podczas gry, drużyny uczestników mają za zadanie odkryć tajemnice i klejnoty architektoniczne Pragi. Przygoda rozpoczyna się na zabytkowym placu Hallera w centrum Wielokulturowym, gdzie drużyny otrzymują mapy, zadania i zestawy wskazówek. Każda drużyna ma indywidualnie liczony czas przez naszych sędziów głównym celem jest sportowa rywalizacja i współpraca.

Podczas eksploracji Pragi, gracze będą musieli rozwiązywać zagadki, odnajdywać ukryte przedmioty i współpracować ze sobą. Każde  zadanie związane będzie z jakimś elementem kulturowym, jak na przykład tradycje kulinarne, sztuka czy architektura. Uczestnicy będą musieli korzystać z kreatywności, logicznego myślenia i zdolności do rozwiązywania problemów, aby kontynuować swoją podróż i zbliżyć się do wygranej.

Podczas gry, uczestnicy będą mieli okazję odkryć różnorodność etniczną, historię i dziedzictwo Pragi, nawiązać kontakt z lokalnymi społecznościami oraz doświadczyć jej wyjątkowego charakteru. Dzięki grze uczestnicy  poznają tradycje Pragi, gracze zyskają głębsze zrozumienie wielokulturowości i zyskają szansę na integrację, współpracę i wzajemne uczenie się.

 

Co Ci będzie potrzebne?

  • Wygodne buty
  • Nakrycie głowy 
  • Butelka ulubionego picia

 

Zajęcia zamknięte dla grup zorganizowanych, jeśli chcesz zapisać swoją klasę, grupę ze świetlicy czy klubu etc. skontaktuj się z nami mailowo: edukacja@cww.waw.pl lub pod numerami telefonów +48 604 858 824

 

 

 

 

Chcesz być na bieżąco? Zamów newsletter Centrum.

Data

cze 26 2023

Czas

10:00 - 11:30

Lokalizacja

Praga Północ okolice Pl. Hallera

Organizator

Centrum Wielokulturowe
Skip to content