Warning: A non-numeric value encountered in /home/users/olczak_prohumanum/public_html/centrumwielokulturowe.waw.pl/wp-content/themes/cw_waw_pl/framework/helpers/wp_head.php on line 241

Warning: A non-numeric value encountered in /home/users/olczak_prohumanum/public_html/centrumwielokulturowe.waw.pl/wp-content/themes/cw_waw_pl/framework/helpers/wp_head.php on line 242

Luty – miesiąc edukacji

Od edukacji nie ma wakacji, chociaż w województwie mazowieckim właśnie zaczynają się ferie, w Centrum wiele edukacyjnych wydarzeń.
Uczysz się polskiego, ale brakuje Ci kontaktu z żywym, potocznym językiem? Zapraszamy na nasze nowe cykliczne spotkania edukacyjno – integracyjne, które maja formułę konwersacji w języku polskim. Co środę od 18:00 zapraszamy na kawiarenkę językową, czyli rozmowy po polsku na różnorodne tematy w luźniejszej niż podczas zajęć polskiego atmosferze.
Z kolei w każdy czwartek zapraszamy na wieczór z planszówkami. Starujemy o 16:00 ale możecie dołączać później. Mówimy po polsku, ale jeśli będzie trzeba wyjaśnić np. trudniejsze zasady danej gry, nasi wolontariusze służą pomocą.
Ferie to też doskonały czas, żeby nadrobić zaległości w nauce. Twoje dziecko potrzebuje wsparcia? Oferujemy korepetycje. Napisz do nas na mail edukacja@cww.waw.pl, nasi wolontariusze pomogą Twojemu dziecku w nauce. Zapraszamy także szkoły do rezerwacji zajęć w ramach Zimy w Mieście – nasza oferta edukacyjna jest do Waszej dyspozycji.
Co poza tym?
1 lutego w ramach nowego cyklu „Spotkanie z kulturą” możecie poszerzyć swoją wiedzę na temat zagadnienia hidżabu w islamie. O godz. 17:00 zapraszamy na „Dzień Hidżabu”
5 lutego będziecie mogli dowiedzieć się więcej na temat Księżycowego Nowego Roku obchodzonego w wielu krajach azjatyckich. Na obchody „Księżycowego Nowego Roku” zapraszamy na godzinę 12:00.

Ponadto pod koniec lutego planujemy wydarzenie z okazji Dnia Języka Ojczystego, który przypada na 21 lutego. Wkrótce podamy dokładną datę wydarzenia i więcej szczegółów. Informacja pojawi się w naszym kalendarzu oraz na FB.

pl_PLPolish

Zapisz się!

Chcę otrzymywać newsletter
(Możesz wypisać się w każdej chwili)