Warning: A non-numeric value encountered in /home/users/olczak_prohumanum/public_html/centrumwielokulturowe.waw.pl/wp-content/themes/cw_waw_pl/framework/helpers/wp_head.php on line 241

Warning: A non-numeric value encountered in /home/users/olczak_prohumanum/public_html/centrumwielokulturowe.waw.pl/wp-content/themes/cw_waw_pl/framework/helpers/wp_head.php on line 242

Czerwiec w Centrum z kim i jak kooperowaliśmy?

Czerwiec to miesiąc kooperacji w Centrum Wielokulturowym. Współpraca to cenne narzędzie integracji, zobaczcie kilka naszych czerwcowych realizacji.

4 czerwca na zaproszenie Fundacji Zwalcz Nudę i Szkoły Podstawowej 73 im. Stefana Batorego bawiliśmy świetnie wraz z sąsiadami na pikniku „Z wizytą u Króla”. Na naszym stoisku przygotowaliśmy królewskie animacje, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Zapraszamy na fotorelację z tego wydarzenia na naszym FB.

9 czerwca – „The Introduction” – podczas wydarzenia artyści wielu dziedzin skupieni w naszych Wielokulturowym Kolektywie Artystycznym zaprezentowali efekty swojej współpracy. Zachęcamy do śledzenia ich działań i poznania tej wyjątkowej ekipy pozytywnie zakręconych na punkcie sztuki osób na fanpagu MULTICULTURAL ART COLLECTIVE

11 czerwca dzięki pomocy wspaniałej, licencjonowanej przewodniczki po Warszawie Natalii Romaniv, „nasza młodzież”, ucząca się u nas języka polskiego w ramach stypendium Stowarzyszenia Przyjaciół Warszawy zwiedzała Łazienki Królewskie szlifując swój polski i poznając historię naszego miasta.

11 czerwca nasz podjazd zmienił się nie do poznania! Fundacja Dom Kultury wraz z dziećmi wymalowała na nim fantazyjne stworzenia 🦖🐾 Teraz mamy najbardziej oryginalny podjazd na Pradze 🤩

18 czerwca wraz z Instytutem Konfucjusza Politechniki Warszawskiej zaprosiliśmy sąsiadów na Festiwal Smoczych Łodzi. Zobaczcie fotorelację z warsztatów podczas tego wydarzenia na naszych FB.

Komentarze

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

pl_PLPolish

Zapisz się!

Chcę otrzymywać newsletter
(Możesz wypisać się w każdej chwili)