Warning: A non-numeric value encountered in /home/users/olczak_prohumanum/public_html/centrumwielokulturowe.waw.pl/wp-content/themes/cw_waw_pl/framework/helpers/wp_head.php on line 241

Warning: A non-numeric value encountered in /home/users/olczak_prohumanum/public_html/centrumwielokulturowe.waw.pl/wp-content/themes/cw_waw_pl/framework/helpers/wp_head.php on line 242

Co się u nas działo w kwietniu?

Kwiecień to w Centrum MIESIĄC RELACJI. Zapraszamy na mini relacje fotograficzną z wybranych wydarzeń w Centrum. Jak na miesiąc relacji przystało pielęgnowaliśmy je na różne sposoby: pomagając, świętując, ucząc.

Dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Warszawy oraz Selgros cash&carry otrzymaliśmy i przekazaliśmy w ramach Funduszu #MYZWAMI 100 bonów o wartości 200 zł. na zakup odzieży dla dzieci i artykułów szkolnych.

Prowadziliśmy lektorat języka polskiego w 5 nowych grupach dedykowanych dla przybywających z Ukrainy (łącznie to 8 grup obcokrajowców, którzy uczą się u nas języka polskiego)

Rysowaliśmy wspólnie świąteczne pocztówki

Odpowiedź na naszą zbiórkę przyszła z daleka, dziękujemy Javierowi z Chille i jego przyjaciołom z organizacji Ciudadano Austral oraz Gregowi ze Stanów Zjednoczonych.

Przekazaliśmy książki po ukraińsku dzieciom.

Świętowaliśmy muzułmański Ramadan i prawosławna Wielkanoc

Pomagaliśmy napisać doskonałe cv

ZAPRASZAMY NA NASZE WYDARZENIA I AKTYWNOŚCI W MAJU

pl_PLPolish

Zapisz się!

Chcę otrzymywać newsletter
(Możesz wypisać się w każdej chwili)