OFERTA DLA PRACODAWCÓW ZATRUDNIAJĄCYCH MIGRANTÓW

OFERTA DLA PRACODAWCÓW ZATRUDNIAJĄCYCH MIGRANTÓW

– Zatrudniasz migrantów, ale ich poziom komunikatywności w języku polskim nie jest wystarczający?

– Chcesz by Twój zespół się rozwijał i zdobywał nowe kompetencje, a tym samym zwiększał możliwości Twojej firmy?

– Chcesz usprawnić funkcjonowanie swojego wielokulturowego i różnorodnego zespołu, dzięki wzbogaceniu kursu o blok komunikacji międzykulturowej?

– Chciałbyś zwiększyć zatrudnienie migrantów w swojej firmie, ale towarzyszą Ci obawy o komunikatywność i funkcjonowanie wielokulturowego zespołu?

 

Jeśli na chociaż jedno z pytań odpowiedzieliście TAK, to właśnie dla Was przygotowaliśmy poniższą ofertę bazując na naszym długoletnim doświadczeniu pracy w środowisku migranckim.

 


Oferowane przez nas kursy języka polskiego dla firm oraz kursy biznesowego języka polskiego, opierają się na doświadczeniu w pracy z migrantami oraz autorskie wysoko kwalifikowane programy. Dla każdej z firm możemy przygotować program szkoleniowy na dowolnym poziomie zaawansowania, dopasowany do konkretnych potrzeb zespołu pracowniczego.

Profesjonalny kurs języka polskiego dla firm sprawi, że prowadzenie biznesu w Polsce okaże się bardziej efektywne, a odpowiednio wyszkoleni pracownicy z łatwością znajdą wspólny język z kontrahentami, bezbłędnie poprowadzą dokumentację firmy i łatwo zaadaptują się nowym środowisku pracy. Ważnym elementem naszych kursów jest komponent integracyjny, w którym dbamy o adaptacje i integrację zespołów w nowym środowisku społeczno-kulturowym.

Szczegółowy program kursu, jego harmonogram i liczbę godzin ustalamy w oparciu o indywidualne potrzeby każdego partnera. Indywidualnie obliczany jest również koszt kursu. Kurs języka polskiego dla firm obejmuje następujące zagadnienia:

  • prowadzenie relacji biznesowych

  • specjalistyczne słownictwo branżowe

  • podstawy etykiety dyplomatycznej

  • korespondencja biznesowa

  • słownictwa związane z pracą biurową

  • przygotowanie do negocjacji

Po zakończeniu zajęć kursanci/ki otrzymują certyfikat ukończenia kursu

Przykładowy program bazowy kursu:

KURS JĘZYKA POLSKIEGO W BIZNESIE

Nowoczesny kurs języka polskiego w biznesie na poziomach B1 (zgodnie z Europejskim systemem opisu kształcenia językowego).

Zajęcia będą obejmować trzy bloki:

• blok językowy (100 godzin): jak skutecznie komunikować się w sytuacjach biznesowych?

• blok międzykulturowy (10 godzin): jak sprawnie funkcjonować w biznesowym środowisku wielokulturowym?

• blok dobrostanowy (B1: 10 godzin): jak budować swój potencjał językowy i zawodowy?

Kurs dedykowany jest osobom z doświadczeniem migracji. Zajęcia poprowadzą eksperci w obszarze komunikacji językowej i międzykulturowej oraz rozwoju osobistego i dobrostanu.

KONTAKT: centrum@cww.waw.pl oraz ngo@prohumanum.org

Załącznik: Oferta kursu w PDF