Warning: A non-numeric value encountered in /home/users/olczak_prohumanum/public_html/centrumwielokulturowe.waw.pl/wp-content/themes/cw_waw_pl/framework/helpers/wp_head.php on line 241

Warning: A non-numeric value encountered in /home/users/olczak_prohumanum/public_html/centrumwielokulturowe.waw.pl/wp-content/themes/cw_waw_pl/framework/helpers/wp_head.php on line 242

Zapraszamy na spotkanie „Jak mądrze pomagać?” 26.02 godz. 18:00

Z okazji obchodzonego 20 lutego Światowego Dnia Sprawiedliwości Społecznej (którego ideą jest promowanie wysiłków na rzecz zmniejszenia ubóstwa, wykluczenia społecznego i bezrobocia) Małgorzata Sójka i Oleh Samoilenko zapraszają serdecznie na spotkanie dyskusyjne „Jak mądrze pomagać?”.

Czerpiesz satysfakcję z poświęcania się dla innych? Nazwałbyś siebie altruistą? Jeśli tak, przyjdź do nas, żeby dowiedzieć się, w jaki sposób najlepiej podawać pomocną dłoń.

Prowadzący opowiedzą, co zrobić, by nie zranić nikogo swoją pomocą. Jakiego języka używać i jak działać, żeby czynić świat lepszym miejscem.

Zapraszamy także na wydarzenie na FB.

Oleh Samoilenko jest dyrektorem Armia Zbawienia Warszawa Praga Północ. Działacze Armii Zbawienia pomagają ludziom, którym nie wiedzie się najlepiej w życiu. Karmią głodnych, pocieszają smutnych i pomagają tym, którzy nie mają środków do życia. Na Pradze-Północ przebywa wiele osób w kryzysie bezdomności czy bezrobotnych. Wiele mieszkańców to także osoby starsze, samotne czy schorowane. Aktywiści pomagają im rozdając żywność i odzież, ale również służą doradztwem i praktyczną pomocą.

Małgorzata Sójka od 2015 roku współpracuje ze Stowarzyszenie PRO HUMANUM, którego obecnie jest członkinią. Pracuje jako specjalistka wielokulturowa, edukatorka i trenerka antydyskryminacyjna. Od 2015 roku pracuje na rzecz integracji i wspierania uchodźców i migrantów.

Komentarze

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

pl_PLPolish

Zapisz się!

Chcę otrzymywać newsletter
(Możesz wypisać się w każdej chwili)