Zapraszamy na fantastyczny Wieczór Angolańsko- Brazylijski 27 czerwca w ramach projektu Minigranty.

Zapraszamy na wyjątkowy wieczór w ramach udziału Afrykamery w Filmowej Stolicy Lata. Pokazy 27 czerwca są realizowane w ramach naszego konkursy Minigranty i współfinansowane ze środków m.st. Warszawy.

Pokazy są bezpłatne i odbywały się będą w przestrzeni Placu Hallera (Centrum Wielokulturowe)

Zapraszamy na WYDARZENIE NA FACEBOOK’U

Poniżej program Wieczoru Angolańsko-Brazylijskiego:

19:30 RODA ULICZNA ZIMBA WARSZAWA + gościnny udział MESTRE BOCA DO RIO (Salvador, Bahia, Brazylia)

Pokaz zacznie się od 19:30 rodą de rua (roda uliczna) grupy capoeira angola Zimba Warszawa. Podczas występu gościnny udział niezwykłego mestre Boca do Rio z Salvadoru, Bahia, Brazylia.

21:00 KONCERT RITMO BLOCO

Zespół a zarazem szkoła bębnów brazylijskich działająca w Warszawie od 2012 roku prowadzona przez Mikołaja „Mikiego” Wieleckiego, perkusjonistę i lidera grupy perkusyjnej Ritmodelia. Ritmo Bloco to zgrana grupa ludzi uczestnicząca w koncertach, warsztatach, wspólnych wyjazdach i środowiskowych imprezach.

21:45 POKAZ PLENEROWY FILMU „AMAZONIA GROOVE” W REŻYSERII BRUNO MURTINHO

(PREMIERA EUROPEJSKA!)

Polska premiera nagradzanego w SXSW Film Festival dokumentu (m.in. za najlepsze zdjęcia), który przedstawia muzykę i kulturę Amazonii, o mistrzach, którzy stamtąd się wywodzą i niezwykłych trendach muzycznych, które wzięły się z tego regionu. To fascynująca i piękna podróż, gdzie muzyka, natura, historia kraju i życie się przeplatają i wspólnie tkają niezwykły i nieznany obraz Amazonii i jej mieszkańców.

 

 

Projekt realizowany jest w ramach procedury mini-grantów przyznawanych przez Centrum Wielokulturowe i współfinansowany ze środków m.st. Warszawy

 

 

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter Centrum. 


Komentarze

Ułatwienia dostępu

Zapisz się!

Chcę otrzymywać newsletter
(Możesz wypisać się w każdej chwili)