Warning: A non-numeric value encountered in /home/users/olczak_prohumanum/public_html/centrumwielokulturowe.waw.pl/wp-content/themes/cw_waw_pl/framework/helpers/wp_head.php on line 241

Warning: A non-numeric value encountered in /home/users/olczak_prohumanum/public_html/centrumwielokulturowe.waw.pl/wp-content/themes/cw_waw_pl/framework/helpers/wp_head.php on line 242

Wrzesień- miesiąc edukacji wielokulturowej w CWW

❤️👱🏻‍♂️🧡👳🏽‍♀️💛👱🏿‍♀️💚👧🏻💙👨🏾‍🦲💜👩🏼🤎
Miesiąc Edukacji Wielokulturowej będzie pełen wydarzeń, które pozwolą nam poznać dalekie kultury, zintegrować się, poznać różne punkty widzenia i wreszcie – zgłębić naszą własną kulturę. Z zapałem i radością organizujemy, współorganizujemy i wspieramy najróżniejsze inicjatywy, które służą edukacji wielokulturowej! #miesiacedukacji

📸 Już w najbliższy wtorek, 8 września, rusza Projekt B L I S C Y, a w jego ramach Warsztaty fotograficzne i zbieranie domowych zdjęć. Lubisz robić zdjęcia? Udoskonal swój warsztat, podziel się fotografiami z domowego archiwum, a zostaną wyświetlone na ścianie śródmiejskiej kamienicy, by świadczyć o pięknej kulturze praskich ognisk domowych.

🇧🇩 12 września, w sobotnie wczesne popołudnie weźcie kawę do ręki i usiądźcie przed komputerem, żeby wziąć udział… w bangladeskim powitaniu nowego roku. Nasza praktykantka zabierze Was w podróż ze swoimi przyjaciółmi, którzy zaprezentują muzykę, tańce i odpowiedzą na pytanie What is 'Pohela Boishakh’?

🏢 W niedzielę 13 września odbędzie się u nas finał Migrapolis – gra miejska – organizowanej m.in. przez Inicjatywę Dom Otwarty – naszego partnera, który realizuje u nas warsztaty w ramach oferty edukacji wielokulturowej. Gra miejska jest częścią warsztatów Prawo do miasta dla wszystkich? – warsztaty.

🥣 W połowie miesiąca, 16 września, przyjdźcie do nas po pracy, o 18:00, żeby dołączyć do Święta Ashura organizowanego przez Dunaj Instytut Dialogu – Wieczór Kulturowy / Budyń Noego. Obowiązkowym elementem święta jest Budyń Noego, czyli tradycyjny turecki deser, który składa się z bardzo rożnych składników, podobnie jak ludzkość, która składa się z wielu ras, języków, wiary, tradycji.

🇺🇿 Najmłodsi również będą mieli okazję do poznania innych kultur – 12 i 19 września zapraszamy na projekt realizowany w ramach mini-grantów Centrum Wielokulturowego, czyli Warsztaty dla dzieci o sztuce i kulturze Polski i Uzbekistanu. Dzieci będą uczyły się malować uzbeckie panno naścienne. Efektem warsztatów będzie pierwsze w swoim rodzaju naścienne panno łączące ornament Uzbecki i Polski.

❤️👱🏻‍♂️🧡👳🏽‍♀️💛👱🏿‍♀️💚👧🏻💙👨🏾‍🦲💜👩🏼🤎
Przyjdźcie do nas, poznajmy się wzajemnie, bo rozmowy, spotkania, wspólne działanie są najlepszą metodą na edukację wielokulturową. Zapraszamy!

Komentarze

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

pl_PLPolish

Zapisz się!

Chcę otrzymywać newsletter
(Możesz wypisać się w każdej chwili)