Warning: A non-numeric value encountered in /home/users/olczak_prohumanum/public_html/centrumwielokulturowe.waw.pl/wp-content/themes/cw_waw_pl/framework/helpers/wp_head.php on line 241

Warning: A non-numeric value encountered in /home/users/olczak_prohumanum/public_html/centrumwielokulturowe.waw.pl/wp-content/themes/cw_waw_pl/framework/helpers/wp_head.php on line 242

W ramach miesiąca praw człowieka zapraszamy na pokaz filmu „Pokonani przez życie” i dyskusję. 23.07 godz.18:00

Zapraszamy 23 lipca o godzinie 18:00 na pokaz filmu „Pokonani przez życie” . Pokazowi bęzie towarzyszyło wprowadzenie w tematykę przez Natalię Gebert z inicjatywy Dom Otwarty. Po pokazie planujemy także dyskusję o filmie i tematyce uchodźczej.

Z okazji miesiąca praw człowieka organizujemy spotkanie, podczas którego dowiemy się i porozmawiamy o tym, co może spotkać bezbronne ofiary łamania praw człowieka. Film „Pokonani przez życie” to poruszająca i mocna historia o tym, co dzieje się z dziećmi dotkniętymi traumatycznymi przeżyciami, których prawo do dobrego życia łamane jest nawet po ucieczce z miejsca zagrożenia.

18:00 – powitanie i krótkie wprowadzenie w tematykę miesiąca praw człowieka w Centrum Wielokulturowym – Małgorzata Sójka (CWW)
Wprowadzenie w tematykę filmu – Natalia Gebert (Inicjatywa Dom Otwarty)
18:15 – projekcja filmu „Pokonani przez życie”
19:00 – dyskusja, pytania – Natalia Gebert; moderacja Małgorzata Sójka.

WYDARZENIE BEZPŁATNE.
Prosimy o zarejestrowanie się za pomocą formularza (ilość miejsc ograniczona z uwagi na wymogi sanitarne):

FORMULARZ REJESTRACYJNY

#miesiacprawczlowieka

Komentarze

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

pl_PLPolish

Zapisz się!

Chcę otrzymywać newsletter
(Możesz wypisać się w każdej chwili)