V WARSZAWSKIE DNI RÓŻNORODNOŚCI

Z radością informujemy, że – Stowarzyszenie Pro Humanum (operator Centrum Wielokulturowego) w partnerstwie z Fundacją dla Somalii (operator CWW), Fundacją Q oraz FUCI – Fundacją Ukraińskie Centrum Informacyjne będzie organizować tegoroczną

V edycję Warszawskich Dni Różnorodności

Nasz projekt został pozytywnie oceniony przez komisję Centrum Komunikacji Społecznej i otwarzymał wsparcie oraz dofinansowanie z Urzędu m.st. Warszawy.

Organizacji wydarzeń w ramach Dni Różnorodności podjęli się także nasi partnerzy sieciujący – Jasmin – Stowarzyszenie Przyjaciół na rzecz Współpracy Międzykulturowej, Zellige – Stowarzyszenie Przyjaciół Maroka, CHLEBEM I SOLĄ oraz uchodźcy.info, czyli Fundacja Polska Gościnność, Fundacja Kulawa Warszawa, Fundacja Kultury bez Barier, a także inicjatywy nieformalne: Inspiratornia zmian, Dom Otwarty, Wspólny Stół i Tak Dla Uchodźców .

Czekamy na kolejnych chętnych do współpracy i współtworzenia Warszawy równej, otwartej i różnorodnej.

Wkrótce podamy Wam termin V Warszawskich Dni Różnorodności oraz opowiemy, co zaplanowaliśmy.

Przez cały tydzień poprzedzający wielki finał w wielu miejscach w Warszawie będą odbywać się wydarzenia towarzyszące: warsztaty, gry miejskie, pokazy filmów. Zapraszamy do uczestnictwa i współtworzenia tych wyjątkowych dni.

RAZEM POKAŻMY, ŻE WARSZAWA JEST DLA WSZYSTKICH!

Ułatwienia dostępu

Zapisz się!

Chcę otrzymywać newsletter
(Możesz wypisać się w każdej chwili)

FreshMail.pl