Warning: A non-numeric value encountered in /home/users/olczak_prohumanum/public_html/centrumwielokulturowe.waw.pl/wp-content/themes/cw_waw_pl/framework/helpers/wp_head.php on line 241

Warning: A non-numeric value encountered in /home/users/olczak_prohumanum/public_html/centrumwielokulturowe.waw.pl/wp-content/themes/cw_waw_pl/framework/helpers/wp_head.php on line 242

Prawo do miasta dla wszystkich? – warsztaty, gry miejskie, wystawa – zaproszenie.

W imieniu naszego partnera Inicjatywy Dom Otwarty zapraszamy do udziału w projekcie „Prawo do miasta dla wszystkich?”

Warsztaty to pierwsze z cyklu wydarzeń poświęconych kwestii prawa imigrantów do miasta. Całość podzielona jest na trzy części (poniżej znajdują się linki do kolejnych).

Zaczynamy w piątek 4.09 i spotkamy się w Służewskim Domu Kultury, gdzie przybliżymy uczestnikom problematykę prawa migrantów do miasta oraz przeprowadzimy kilka ćwiczeń, które ułatwią uczestnikom zmianę perspektywy, z której patrzą na Warszawę.

UWAGA: ze względu na ograniczenia epidemiologiczne na warsztaty obowiązują zapisy.

Formularz tutaj: https://forms.gle/HXdZukiJ3g9Eew4CA

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/949017622267327/

Następnie w sobotę 13.09 spotkamy się na warszawskiej Pradze i w kilkuosobowych grupach rozegramy grę miejską połączoną z fotomaratonem, której punktem końcowym będzie Centrum Wielokulturowe. Uczestnicy zmierzą się z pięcioma zadaniami, które przedstawią im to miasto z innej strony. Ponadto wykonane przez nich fotografie zaprezentujemy podczas ostatniej części projektu, jaką będzie wystawa, która rozpocznie się w Domu Ukraińskim 17.09! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału we wszystkich lub wybranych elementach projektu „Prawo migrantów do miasta”!

Link do gry miejskiej: https://www.facebook.com/events/1196085574104978/ 

Komentarze

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

pl_PLPolish

Zapisz się!

Chcę otrzymywać newsletter
(Możesz wypisać się w każdej chwili)