Pokaz specjalny serialu dokumentalnego „Migranci”

Zapraszamy na pokaz pierwszego odcinka serialu „Migranci”

7 lutego spotykamy się o 18:00 i poznajemy historię „Elmiego”, który będzie obecny na spotkaniu razem z reżyserem, Bartoszem Wróblewskim.
Pokaz оdcinka z angielskimi napisami!
Elmi Abdi ponad 30 lat temu wyszedł ze swojego domu w koszuli i sandałach, bez dokumentów i pieniędzy. Do dzisiaj nie wrócił, choć wcale tego nie planował. Wybuch wojny domowej w Somalii sprawił, że rozpoczął kilkuletnią tułaczkę po świecie, która zakończyła się Polsce. Tu uczył się polskiego, grał w piłkę i pracował za barem.
Dziś ma żonę, dwoje dzieci, własną fundację i tytuł Społecznika Roku 2019.
Serial „Migranci” przedstawia cztery historie ludzi, którzy mają za sobą trudne doświadczenia związane z opuszczeniem swoich krajów i zbudowania życia na nowo w Polsce.
Każdy z bohaterów dzieli się swoimi przeżyciami oraz sposobami na pokonywanie życiowych wyzwań.
Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do potwierdzenia swojego udziału w pokazie poprzez rezerwację miejsca mailowo na adres: bwroblewski@cyfrowypolsat.pl
Gospodarzem wydarzenia jest Centrum Wielokulturowe w Warszawie, a współorganizatorami są Polsat Box Go oraz Fundacja dla Migrantów „DOBRY START” im. A G Farah”.
Pokaz inauguruje cykl spotkań, podczas których co miesiąc będziemy prezentować kolejny odcinek serialu oraz organizować dyskusje z jego twórcami i bohaterami. Serial jest dostępny na platformie VoD Polsat Box Go. Został wyprodukowany przez Cyfrowy Polsat S.A.

Data

lut 07 2025

Czas

18:00 - 20:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content