Lato w mieście – Lekcja wielokulturowa – „Porozumienie bez przemocy”

Warsztaty Porozumienia bez Przemocy to wprowadzenie do budowania dobrych relacji, poczucia własnej wartości u uczniów i uczennic oraz podstawy rozwiązywania problemów w grupie. W ramach warsztatu położymy nacisk na komunikację w grupie rówieśniczej i sposoby wyrażania własnych uczuć. Warsztaty oparte będą na fundamentach Porozumienia bez Przemocy Marshalla Rosenberga. Po spotkaniu uczniowie i uczennice będą wyposażeni w wiedzę i umiejętności przydatne do dalszego praktykowania Porozumienia bez Przemocy w grupie kolegów i koleżanek.
Warsztaty poprowadzi Lidia Prokopowicz – edukatorka równościowa, na stale współpracująca z Towarzystwem Edukacji Antydyskryminacyjnej. Wieloletnia nauczycielka i wychowawczyni w szkole podstawowej, obecnie powołanie do pracy z dziećmi realizuje, prowadząc spotkania, warsztaty i lekcje antydyskryminacyjne i międzykulturowe.

 

Zajęcia zamknięte dla grup zorganizowanych, jeśli chcesz zapisać swoją klasę, grupę ze świetlicy czy klubu etc. skontaktuj się z nami mailowo: edukacja@cww.waw.pl lub pod numerami telefonów +48 604 858 824

 

 

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter Centrum.


Data

cze 26 2024

Czas

09:45 - 10:45

Lokalizacja

sala: Ukraina - parter

Organizator

Centrum Wielokulturowe
Skip to content