Warning: A non-numeric value encountered in /home/users/olczak_prohumanum/public_html/centrumwielokulturowe.waw.pl/wp-content/themes/cw_waw_pl/framework/helpers/wp_head.php on line 241

Warning: A non-numeric value encountered in /home/users/olczak_prohumanum/public_html/centrumwielokulturowe.waw.pl/wp-content/themes/cw_waw_pl/framework/helpers/wp_head.php on line 242

WYNAJEM PRZESTRZENI

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszych sal. Łącznie dysponujemy 280 m.kw., z czego 160 m.kw. znajduje się na parterze, a 120 m.kw. na piętrze. Parter to duża otwarta przestrzeń, w której możliwa jest jednocześnie jedna impreza, ale mogąca pomieścić nawet 100 osób, równolegle na piętrze mogą odbywać się jednocześnie trzy wydarzenia, piętro to przede wszystkim sale warsztatowe.

KTO?
Centrum Wielokulturowe

CO?
280 m2 powierzchni

DLA KOGO?
Dla wszystkich, którzy chcą zorganizować wydarzenie, które promuje wielokulturowość oraz integrację sąsiedzką. Dla osób prywatnych, organizacji pozarządowych, szkół i instytucji, inicjatyw nieformalnych etc…

GROUND FLOOR

Sala Ukraina to 110 m.kw. do Waszej dyspozycji

Sala może pomieścić do 100 osób. Posiada scenę, więc możliwe są tu większe wydarzenia – spektakle, koncerty, konferencje, chociaż doskonale też sprawdza się podczas lekcji wielokulturowych, warsztatów sąsiedzkich i innych spotkań.

Sala sąsiaduje z kącikiem Atlas Kulinarny, gdzie można zorganizować catering. Na Wasze życzenie udostępniamy warniki oraz naczynia.

Ukraina wyposażona jest w:

 • rzutnik,
 • ekran,
 • nagłośnienie,

więc doskonale sprawdza się przy projekcji filmów. W sali znajdują się krzesła, stoły i wygodne ławy.Sala Warszawa to 50 m.kw. do Waszej dyspozycji


Przestrzeń doskonale nadaje się na animacje dla dzieci lub spotkania przy stolikach.

FIRST FLOOR

On the first floor there are situated two workshop rooms and two offices, with a total of 120 m2 of space at your disposal. The first floor space may hold up to three events at once. Please look at the descriptions of each room below.

Sala Somalia to 60 m.kw. do Waszej dyspozycji


Sala Somalia to 60 m.kw. do Waszej dyspozycji. Może pomieścić do 40 osób.

W sali znajduje się wykładzina, istnieje możliwość dostawienia krzeseł składanych. Sala doskonale sprawdza się na warsztaty, próby teatralne i spektakle.

Wyposażona w:

 • rzutnik,
 • ekran,
 • nagłośnienie,
 • flipchart,
 • PC.

Sala warsztatowa Erytrea to 35 m.kw. do Waszej dyspozycji

Sala może pomieścić do 25 osób. Doskonała na warsztaty i spotkania robocze w większym gronie.

Wyposażona w:

 • stoły i krzesła
 • PC, rzutnik i ekran,
 • nagłośnienie,
 • flipchart.


MIKROBIURA

WIETNAM


Wietnam to 20 m.kw. do Waszej dyspozycji, mieści do 10 osób. Przeznaczone na konsultacje, doradztwo oraz spotkania robocze w niewielkich grupach.

PERU

Peru to 10 m.kw. do Waszej dyspozycji, mieści do 5 osób. Przeznaczone na konsultacje, doradztwo oraz spotkania robocze w niewielkich grupach.


en_GBEnglish

Sign in!

Chcę otrzymywać newsletter
(Możesz wypisać się w każdej chwili)