Warning: A non-numeric value encountered in /home/users/olczak_prohumanum/public_html/centrumwielokulturowe.waw.pl/wp-content/themes/cw_waw_pl/framework/helpers/wp_head.php on line 241

Warning: A non-numeric value encountered in /home/users/olczak_prohumanum/public_html/centrumwielokulturowe.waw.pl/wp-content/themes/cw_waw_pl/framework/helpers/wp_head.php on line 242

Wigilia wielokulturowa – Talerz dla wędrowca.

W imieniu organizatora Inicjatywy Wspólny Stół zapraszamy serdecznie na nasze wielokulturowe spotkanie przed świąteczne.

Serdecznie zapraszamy całe rodziny – dzieciaki i seniorów, dla każdego przygotowaliśmy coś interesującego i pysznego.

Nasze spotkanie zacznie się od wykładu – prezentacji na temat kierunków z jakich ludzie zmuszeni są wyjeżdżać, porozmawiamy o tym jakie są różne przyczyny uchodźstwa i migracji. W tym czasie dzieci zaprosimy na mini warsztat z baśnią o tolerancji, przyjaźni i współpracy zakończony zabawami plastycznymi. Potem przy wspólnym stole skosztujemy typowych wigilijnych potraw polskich oraz z regionów z których przybywają do nas uchodźcy i migranci.

Będzie choinka, prezenty i niespodzianki.

Zapraszamy, wkrótce więcej szczegółów 🙂

 

Projekt realizowany jest w ramach procedury minigrantów przyznawanych przez Centrum Wielokulturowe i współfinansowanych z budżetu m.st. Warszawy.

 

 

 

 

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na newsletter Centrum. Date

Dec 15 2018

Time

15:00 - 18:00

Location

sala: Ukraina - parter

Organizer

Inicjatywa Wspólny Stół

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

en_GBEnglish

Sign in!

Chcę otrzymywać newsletter
(Możesz wypisać się w każdej chwili)