Angielski z lektorem z USA!

[scroll down for English]

Lekcje będą odbywały się w Centrum Wielokulturowym w Warszawie, ul. Jagiellońska 54, wejście od placu Hallera, w poniedziałki i środy, zarówno w godzinach porannych (10:30 – 12:00), jak i popołudniowych (18:00 – 19:30).

Uczestnikom, po rozmowie kwalifikacyjnej, zostanie zaproponowana odpowiednia grupa zaawansowania.

Każdy może wziąć udział! Szczególnie zapraszamy obcokrajowców, migrantów i migrantki!

Rozmowy kwalifikacyjne do grup (trwające około 10 minut) odbędą się w dniach 25, 26, 27 lipca. Zapisy na rozmowę (w przedziałach godzinnych) za pomocą formularza: https://goo.gl/forms/CohmMbdRxpNUgqYA2

Zajęcia startują 31.07.2017 i będą trwały do końca wakacji.

Lektor Robert Renaud o sobie:

„Nazywam się Robert Renaud jr i pochodzę z Teksasu w USA. Mieszkam w Polsce od sześciu lat, a moja wspaniała żona jest Polką. Jestem nauczycielem. Edukacja zawiodła mnie w wiele różnych miejsc na świecie. Wychowywałem się biednie, z sześciorgiem rodzeństwa. Moi często się przeprowadzali, kiedy byłem młody – zawsze szukali pracy. I tak wyrośliśmy, biedni, ale dumni. Matka zawsze powtarzała mi, żebym wykorzystywał edukację do zapewnienia sobie lepszego życia. Miała rację.

Uczyłem w czterech różnych krajach i wierzę, że edukacja zmienia życie. Uczę, bo to mój mały dar dla świata. Jestem w takiej sytuacji, że mogę pomagać innym, więc chcę to robić – pomagać wam w osiąganiu waszych osobistych i zawodowych celów.”

kontakt:
mail: natalia.prohumanum@gmail.com
tel: +48 515566226

English

Free English classes for adults in Centrum Wielokulturowe, ul. Jagiellońska 54, entrance from Plac Hallera. Teaches Robert Renaud from USA.

Everybody is invited!

Classes will take place on Mondays and Wednesdays, both in the evenings (6:00 – 7:30) and in the mornings (10:30 – 12:00).
Enrolment for placement: https://goo.gl/forms/CohmMbdRxpNUgqYA2

Placement conversations (ca 10 minutes) will take place on 25, 26, 27 July. There will be beginning as well as advanced groups.

Classes start on 31st July and will continue to the end of summer holidays.

contact:
mail: natalia.prohumanum@gmail.com
tel: +48 515566226

 

Ułatwienia dostępu

Zapisz się!

Chcę otrzymywać newsletter
(Możesz wypisać się w każdej chwili)

FreshMail.pl